Konference Účto

Konference (diskusní fórum) je určena k výměně poznatků a zkušeností mezi uživateli programu účto.

Konference běží na serveru pro správu konferencí www.pandora.cz. Můžete se podívat na archiv konferece.

Po přihlášení budete dostávat e-mailem příspěvky ostatních účastníků konference a můžete posílat také vlastní zprávy, které systém rozešle všem přihlášeným uživatelům. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Na konferenci se diskutuje zejména o používání programu, ale i o obecných účetních a daňových problémech. Účast v konferenci k ničemu nezavazuje, pouze zatíží vaši poštu. Na vaše dotazy ostatní účastníci mohou, ale nemusí odpovědět.

Jak se přihlásit do konference Účto

Do konference se přihlásíte přímo na stránkách Pandory. V přihlašovacím formuláři vyplníte název konference ucto2000, svou e-mailovou adresu a heslo.

Přihlásit se můžete také připraveným e-mailem (Komu: mailman@pandora.cz, Předmět: subscribe ucto2000, Text: prázdný) - ve zprávě stačí kliknout na Odeslat.

Od správce konference dostanete přihlašovací e-mail. Po jeho potvrzení začnou do vaší poštovní schránky chodit příspěvky z konference. Příspěvky do konference jsou běžné emailové zprávy. Čtení zpráv, odstraňování, přesunování do složek a další operace provádíte běžným způsobem ve svém poštovním programu.

Jak pracovat s došlými emaily z konference

Denně může do konference přijít i několik desítek e-mailů, je proto vhodné ji oddělit od ostatní pošty. Poštovní program lze nastavit tak, aby je ukládal jinam než ostatní poštu. Potom můžete odložit čtení konference na později.

Postup v programu MS Outlook Express:

Rozmyslete si způsob archivace příspěvků. Trvale ukládejte jen zprávy, které můžete ještě v budoucnu využít, ostatní po přečtení smažte. Celý archiv konference je k dispozici na internetu. Příspěvky jsou průběžně doplňovány přímo do Účta ve volbě Ostatní /Konference.

Jak poslat příspěvek do konference

Nejjednodušší je odpovědět na došlý e-mail tlačítkem Odpovědět autorovi (Reply) v poštovním programu.

Zahajujete-li nové téma, vytvořte novou zprávu a pošlete ji na adresu ucto2000@pandora.cz. Do konference může přispívat pouze přihlášený účastník, archiv však můžete prohlížet i bez přihlášení.

Pravidla pro psaní příspěvků:

Jak se odhlásit z konference Účto

Z konference se odhlásíte na Pandoře. Odhlásit se můžete také připraveným e-mailem (Komu: mailman@pandora.cz, Předmět: unsubscribe ucto2000, Text: prázdný) - ve zprávě stačí kliknout na Odeslat. Jiné pokusy, např. psaní žádostí o odhlášení přímo do konference, jsou neúčinné.

Odhlášení může být dočasné, např. po dobu dovolené, později se můžete opět přihlásit.